Transformační pobyt v

Beskydech s Jirkou Ledvinkou a Jaroslavem Grűnwaldem

Pobytový zájezd do hor spojený s besedami s Jirkou Ledvinkou a Jaroslavem Grűnwaldem. Dopřejte si několik dní hluboko v beskydských horách v krásném adventním čase. V tichu zimní krajiny a daleko od civilizace se můžete hojně věnovat i svým tématům na besedách nebo si osobně promluvit s lektory.

Během pobytu budete mít dostatek času na procházky, turistiku či sdílení s dalšími účastníky. Zdravá strava upravená pro zimní období, příjemné hotelové ubytování a přátelská atmosféra vaši pohodu jen umocní. Pobyt a seminář není určen pro děti.

Termín

6. - 10. 12. 2023

Místo

Beskydy, Bílá, horský hotel Sůkenická

Lektoři

 

Jiří Ledvinka

Mým posláním je pomáhat lidem najít sami sebe a uzdravit se nejenom po stránce fyzické, ale hlavně duševní a duchovní.  www.nadejecloveka.cz

Jaroslav Grűnwald

Vzhledem ke své zkušenosti, kdy jsem žil přibližně 13 let v naprostém pekle, ze kterého jsem se dostal zcela sám a bez jakékoliv "odborné" pomoci, jsem se dostal ke studiu hlubinné psychologie a k různým duchovním naukám. Jen výjimečně jsem se za léta svojí praxe setkal s problémem, který bych sám nezažil, což je to nejdůležitější pro to, abych vám mohl pomoci tyto problémy řešit. www.skutecny-zivot.cz

Program

Začínáme ve středu 6. prosince večeří v 18 h (ubytování je možné od 15 h) a končíme v neděli 10. prosince obědem.

Jirka s Jardou plánují každý večer besedu ve stylu, jak jste zvyklí na besedy jinde v Čechách či na Slovensku. A co se spontánně dalšího vytvoří, nebo jak se program a setkávání rozvine, to uvidíme na místě.

Každý den před snídaní si můžete zacvičit ranní harmonizační cvičení.

Ubytování

Hotel Sůkenická byl postaven v 80 letech. V nedávné době prošel rekonstrukcí. V hotelu se nachází příjemná restaurace s nádherným výhledem do dalekého okolí. Vedle restaurace je také bar. Pokoje jsou umístěny v prvním patře, všechny mají vlastní sociální zařízení, televizi, wi-fi. V suterénních prostorách hotelu je sauna, whirpool (na objednání). Hotel disponuje vlastním rozsáhlým parkovištěm. Více informací o hotelu zde.

Jak se dostanete k hotelu Sůkenická

Dojezd autem je jednoduchý. Při příjezdu z ČR pojedete po silnici č. E442 ke hraničnímu přechodu Bumbálka. Jak dojedete na parkoviště před přechodem, otočte se a vraťte se 50 m a pohodlně vjedete vlevo na lesní cestu směr hotel Sůkenická. Cesta je značená, je docela úzká, ale dobře sjízdná. Po 1 km dojedete přímo k hotelu.

Okolí hotelu

Horský hotel Sůkenická se nachází v CHKO Beskydy, na přechodu Moravskoslezských Beskyd a Javorníků. Už příjezd do této oblasti je zážitkem. Cestou můžete pozorovat měnící se krajinu, nádhernou přírodu, charakteristickou lidovou architekturu Valašska. Při příjezdu se zastavte například ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, který je jedním z nejznámějších v ČR. Kdo přijíždíte ze Slovenska, můžete si prohlédnout třeba poutní místo Turzovka.

Hotel Sůkenická se nachází v nadmořské výšce 930 m, hluboko v lesích. To znamená, že jsme přímo v panenské přírodě s množstvím procházek a túr všude kolem. A když si vyběhnete už jen na 200 m vzdálenou rozhlednu Čarták a překonáte 137 schodů, můžete se rozhlédnout nejen po Beskydech a Javornících, ale při dobré viditelnosti uvidíte i na Tatry!

Strava

S radostí pro vás připravujeme harmonicky působící přírodní stravu. Tato strava je připravena z kvalitních surovin. Využíváme z části také bio suroviny. Jsou podávána čtyři jídla denně: snídaně, oběd, dezert a večeře. Pokud máte nějaká dietní omezení, nebo specifická přání, sdělte nám je předem. Pokusíme se vám maximálně vyhovět. Po celý den vám jsou k dispozici různé nápoje (čaje, voda, obilná káva apod).

V hotelu je možné si objednat občas i klasické masové jídlo z jejich jídelníčku. Tato možnost není v ceně pobytu.

Jaké přednosti má pobyt s Jirkou a Jardou v Beskydech

  • oba dva jsou přítomni a k dispozici po celý pobyt
  • poznáte zajímavý kraj hlubokých lesů, specifika pohraničí se Slovenskem
  • setkáte se s podobně naladěnými lidmi
  • harmonizující zdravá strava
  • příjemné prostředí hotelu a přátelský přístup týmu našich pracovníků

Cena

20 200 Kč /účastník

V ceně je zahrnuto: 4 noci ubytování, 4x plná penze včetně nápojů, lektorné, asistence delegáta po celou dobu pobytu, pobytová taxa

V ceně není zahrnuto: doprava, hotelové služby navíc, cestovní pojištění; příplatek za speciální stravu (např. bezlepkovou) je 50 Kč/ den

Akce není vhodná pro osoby se sníženou schopností pohybu.

Pobyt a seminář je určen pro osoby od 15 let.

Přijďte pobýt, těšíme se na vás.

Detaily

Termín:
6. – 10. 12. 2023
 
Místo:
Beskydy, Bílá, horský hotel Sůkenická
 

Cena:

20 200 Kč / účastník

Fotogalerie