Z našich akcí / Reference

Chtěli bychom Vám všem zúčastněným poděkovat, děti si to náramně užily, byly naprosto spokojené a celé léto na tábor vzpomínaly. Mimo jiné si pochvalovaly jídlo pana kuchaře a hlavně bezvadnou oddílovou vedoucí Alenku. Pokud to vyjde, rády pojedou i příští rok.

Jitka, Rudná

Chtěla jsem Ti ještě jednou poděkovat za skvělý pobyt na Čiovu. Moc mi to pomohlo odpoutat se od všedních dnů a zase se namotivovat. Dokonce jsem se rozhodla, že se naučím chorvatsky - tolik se mi v Dalmácii líbí:-)! Celý pobyt byl zkrátka super - perfektní strava, zajímaví a moc fajn lidé a hezké prostředí na koupání i výlety. Myslím, že tvoje práce má velký smysl a máš můj obdiv, že dokážeš takto krásně propojit zdravou stravu se zajímavými lidmi!!

Lenka Chrenščová, Praha

První i druhý turnus v Chorvatsku byly super. Moc děkuji za tvoji vstřícnost a obětavost! Velké díky za nápad a celou organizaci takového pobytu! Pobyt byl skvělý hlavně díky všem těm úžasným lidičkám. Už se mi ani nechce na dovolenou jezdit singl jako doposud. :-) Rozmazlila jsem se i skvělým jídlem! Obrovské díky patří kuchařce Janě i jejím pomocníkům. Děkuji paní domácí, děkuji příjemné a velmi sympatické Lence za baveni našich zlatíček. Díky Markovi za příjemnou masáž. Prostě všem strašně moc děkuji! Všichni - Sebastian, Julinka i babička jsme si to náramně užívali. Na viděnou při některé z tvých dalších akcí!

Jana Kapelová s rodinou

Velice kladně vnímám evidentní zájem o spokojenost účastníků tábora a nefalšovaný zájem o zpětnou vazbu. Je cítit snaha vyjít vstříc požadavkům a aktuálním přáním nás účastníků. Užitečná a v nedomácích podmínkách velice příjemná je přítomnost paní zdravotnice. Velké plus je kvalita a pestrost stravy a zajištění pitného režimu. I přes daleko větší počet účastníků tábora je cítit příjemná a rodinná atmosféra. Jako velice přínosné hodnotím: 1. rozdělení časů jednotlivých jídel - čas jídla pro prťata a čas pro ostatní, 2. zajištění programu pro maminky s nejmenšími dětmi, animátorky byly fakt příjemné, velice snaživé a podle mne ty správné na svém místě, dávaly do toho sebe, 3. hezké prostředí, ve kterém se tábor nachází a různé možnosti a místa k procházkám dostupným i s malými dětmi v okolí tábora. Je obdivuhodné sledovat, jak někdo dělá něco, co ho baví, s nadšením a dává do toho vše... :-)

Jitka Žáčková, Chomutov

S Irenou a jejím Duhovým koníkem jezdíme již šest let od doby co se nám narodilo miminko Ondra. Začali jsme Lyžovačkou v Janských Lázních. Po 4 letech jsme přijeli s dalším miminkem Vojtou přímo na letní tábor. Se službami Duhového koníka jsme velmi spokojeni, jídlo je výborné a organizace a výběr míst na letní tábory, Lyžovačky či oslavu Silvestra skvělá. Ostatním zájemcům služby Duhového koníka moc doporučujeme.

Daniel, Praha

Vážená paní Ireno, mám tři malá vnoučata, a tak jsem velmi uvítala strávit s nimi krásný čas na Vašich akcích. Pobyla jsem se všemi třemi malými dětmi Ladou, Sebastiánem a Leou na táboře pro Rodiny s dětmi v Bílém Potoce. Naše dovolená proběhla díky Vašim službám a péči naprosto v pohodě. Prázdninovou atmosféru jsme s Ladou a Sebikem oživili ve světě Hajného Robátka a jelena Větrníka koncem září v Deštném v Orlických horách. Děkuji za vše, těším se na další nabídky a přeji úspěšný rok 2016.

Marie Hradílková, Střední Čechy

S Duhovým koníkem jezdíme na různé akci již několik let. Vždy se vracíme totálně nadšeni a plni energie. Výborné jídlo, příjemná společnost a hlavně Irena, která zařídí i nemožné a všem se snaží maximálně vyhovět. Děkujeme a těšíme se na další akce!

Lucie, Praha

Duhový koník je má oblíbená cestovní kancelář, se kterou jezdím už od roku 2010. Z dospěláckých akcí jsem postupně přešla na ty pro rodiny s dětmi a vždycky se na každou moc těším, ať už je to letní tábor pro rodiny s dětmi, víkendové rozloučení s prázdninami či adventní naladění nebo teď aktuálně Rýžový ples. Na akcích Duhového koníka je vždy velmi přátelská atmosféra, dobrá organizace, nápaditý program pro všechny věkové kategorie a v neposlední řadě výborné a zdravé jídlo. Vedení se vždy snaží vyhovět i individuálním požadavkům a bere si k srdci zpětnou vazbu od účastníků akcí, díky čemuž se koníkovské akce rok od roku vylepšují. Jsem moc ráda, že tato alternativa ke klasickým zájezdům existuje!

Markéta Nemethová, www.dopytlicku.cz

Pobyt na akcích Duhového koníka mohu vřele doporučit všem věkovým kategoriím zájemců o zdravý životní styl. Na akcích se vaří vynikající makrobiotická jídla, je zde milý a vstřícný personál, nabízený program během pobytu je možno akceptovat, nebo si zvolit svůj vlastní. Doposud jsme byli vždy nadmíru spokojeni. Budeme se těšit na další setkání s vámi.

Marie a František, Třešť

Vždy jsme byli z akcí Duhového koníka nadšeni. Strava standardně na vysoké úrovni, prostě vynikající, program propracovaný a organizace bezvadná. Velmi milí lidé/vedoucí/ provázející na táborech a skvělý program pro děti, které se pak rozhodně nestihnou nudit. Vstřícná a otevřená komunikace organizátorů, kuchařek a vůbec všech přináší pocit, že jste 'mezi svými' v tom nejlepším smyslu slova. Navíc obyčejně přijíždí další účastníci podobného ražení a smýšlení, z čehož lze cítit podporu a člověk má vždy dobrý pocit. Těším se na další akce a za těchto podmínek zůstanu i s celou rodinou Duhovému koníku určitě věrná :-).

Lea Štochlová, spolumajitelka Famozclubu Zvířetice
Dětský tábor v Hutích 2016
Dětský tábor v Hutích 2016: příprava na hru v lese
Dětský tábor v Hutích 2016 - píšeme si dopisy
Dětský tábor v Hutích 2016 - ranní rozcvička neuškodí
Dětský tábor v Hutích 2016 - osvěžení v rybníku v lese
Tábor v Bílém potoce 2016 - pavoučí sítě
Tábor v Bílém potoce 2016 - katedrála v Hejnici
Tábor v Bílém potoce 2016 - večerní táborák
Tábor v Bílém potoce 2016 - noční hra začíná
Tábor v Bílém potoce 2016 - vodopády na Černém potoce