Spokojenost na prvním místě.

To dává smysl.

Cestovka, která vám zachutná!

Jedinečné pobyty se zdraví prospěšnou stravou a skvělým programem pro děti i dospělé.

Jsme nesmírně rádi, že naše akce mají smysl, že přinášejí radost a inspiraci, odpočinek, sdílení. Ohlasy našich zákazníků i pracovníků nám poskytují různé nápady a chuť tvořit dál. Děkujeme.

Skvělý pobyt na Čiovu mi moc pomohl odpoutat se od všedních dnů a zase se namotivovat. Celý pobyt byl zkrátka super - perfektní strava, zajímaví a moc fajn lidé a hezké prostředí na koupání i výlety. Myslím, že tvoje práce má velký smysl a máš můj obdiv, že dokážeš takto krásně propojit zdravou stravu se zajímavými lidmi!!
Lenka Chrenščová, Praha
S Duhovým koníkem jsme byli na naší dovolené již třikrát. Dvakrát u moře a jednou na rodinné dovolené na Vysočině. Vždy byla výborná strava, nebyl problém ji upravit na bezlepkovou variantu. Na rodinném táboře jsem byla pouze sama s dětmi. Animátorky se o děti dopoledne i večer hezky staraly a já mohla relaxovat a později se zúčastnit přednášek o přirozené stravě. Děti chtějí jet příští rok znovu, na táboře se jim líbilo! Domů jsem přijela namotivovaná opět se vrhnout na zdravou stravu. Velký dík Irence za její vstřícný a přátelský přístup.
Květa Taušerová, Strakonice
Pobyt na akcích Duhového koníka mohu vřele doporučit všem věkovým kategoriím zájemců o zdravý životní styl. Na akcích se vaří vynikající makrobiotická jídla, je zde milý a vstřícný personál, nabízený program během pobytu je možno akceptovat, nebo si zvolit svůj vlastní. Doposud jsme byli vždy nadmíru spokojeni. Budeme se těšit na další setkání s vámi
Marie a František, Třešť
S Irenou jezdíme již šest let od doby, co se nám narodilo miminko Ondra. Začali jsme Lyžovačkou v Janských Lázních. Po 4 letech jsme přijeli s dalším miminkem Vojtou přímo na letní tábor. Se službami Duhového koníka jsme velmi spokojeni, jídlo je výborné a organizace a výběr míst na letní tábory, Lyžovačky či oslavu Silvestra skvělá.
Daniel Novák, Praha
S Duhovým koníkem jsme zažili skvělé tuzemské i zahraniční pobyty, tábory i lyžovačky. Vždycky to pro nás byly chvíle báječného odpočinku, protože jsme se nemuseli starat ani o stravu, ani o program dětí.
Eva Cikrytová, majitelka projektu Jíme Jinak
Blanka Marešová
Mám tři malá vnoučata, a tak jsem velmi uvítala strávit s nimi krásný čas na vašich akcích. Pobyla jsem se všemi třemi malými dětmi Ladou, Sebastiánem a Leou na táboře pro Rodiny s dětmi v Bílém Potoce. Naše dovolená proběhla díky vašim službám a péči naprosto v pohodě. Prázdninovou atmosféru jsme s Ladou a Sebíkem oživili ve světě Hajného Robátka a jelena Větrníka koncem září v Deštném v Orlických horách.
Blanka Marešová, Hradec Králové

OD NAŠICH PRACOVNÍKŮ

Pobyty s Duhovým koníkem doporučuji svou jedinečností ve výběru lokality, zajímavé zdravé stravy, pestrého programu pro děti i dospělé. Vstřícný a vždy ochotný personál a skvělá domluva na čemkoliv s příjemnou majitelkou Irenou Dutkovou
Miriam Arianna Kmotrasová
Jana Paříková
Přestože jsem zatím na všech akcích Duhového koníka, kterých jsem se zúčastnila, vypomáhala, pokaždé jsem si zároveň i odpočinula. Nemusela jsem vařit, a přitom měla výborná zdravá jídla, potkala jsem hodně zajímavých lidí a užila si spoustu legrace s dětmi při tvoření nebo v oddíle.
Jana Paříková
S Duhovým koníkem spolupracuji jako táborová vedoucí/praktikantka třetím rokem. Tyto tábory jsou typické tím, že jsou vždy na místě, které je pro děti podnětné – v krásné přírodě, jezdí na ně pečlivě vybraní vedoucí, kteří mají nejen obrovské nadšení pro práci s dětmi, ale také znalosti a zkušenosti z oblasti pedagogiky a alternativního vzdělávání, jídlo je výborné a ještě k tomu zdravé. Proto mě těší, že můžu být jejich součástí. Tábory Duhového koníka bych doporučila všem rodičům, kteří chtějí pro své děti něco víc.
Jitka Jarošincová

ODEBÍREJTE NOVINKY I OSVĚDČENÉ RECEPTY

Příležitosti k novým cestám pádí kolem vás jako koník. Ať vám žádná neuteče, sledujte náš newsletter. Získáte inspiraci pro vaše zdravé vaření v osvědčených receptech a další zajímavé tipy pro dobrý život. Vaši schránku rozhodně nezahltíme, nebojte.

Vaše osobní údaje budou použity pouze za účelem zasílání newsletterů.

Duhový koník je má oblíbená cestovní kancelář, se kterou jezdím už od roku 2010. Z dospěláckých akcí jsem postupně přešla na ty pro rodiny s dětmi a vždycky se na každou moc těším, ať už je to letní tábor pro rodiny s dětmi, víkendové rozloučení s prázdninami či adventní naladění nebo teď aktuálně Rýžový ples. Na akcích Duhového koníka je vždy velmi přátelská atmosféra, dobrá organizace, nápaditý program pro všechny věkové kategorie a v neposlední řadě výborné a zdravé jídlo. Vedení se vždy snaží vyhovět i individuálním požadavkům a bere si k srdci zpětnou vazbu od účastníků akcí. Jsem moc ráda, že tato alternativa ke klasickým zájezdům existuje!
Markéta Nemethová, Praha