AKCE PROBĚHLÉ / Víkendový pobyt pro děti a dospělé

Víkendový pobyt pro děti a dospělé

Srdečně vás zveme na šesté DOZNÍVÁNÍ PRÁZDNIN - setkání rodičů a dětí do centra Orlických hor Deštného.

Program pro děti po celou dobu pobytu, ranní rozcvičky, povídání, zajímavá setkání, makrobiotická strava a další – pro zábavu, inspiraci i odpočinek.

Příjezd 25. 9. po 16 h (večeře v 18:30 h) a odjezd 28. 9. odpoledne po obědě (se svačinou).

Program pro děti: pohádky, divadlo, tvořivé dílny, výlety do okolí, hry v přírodě (podle počasí) a další. Program je inspirován knihou Václava Čtvrtka „O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi“. Program začíná v pátek po večeři. Organizační schůzka dospělých je v pátek od 21:00 h. Pro dospělé plánujeme večery s kytarou, povídání a případně tvoření podle dohody a zájmu.

Ubytování: Penzion U Matulů je nově otevřený rodinný penzion. Vzešel z bývalé Chaty Na potoce. Prošel částečnou rekonstrukcí. Nabízí příjemné prostředí horského penzionu. Najdete zde dětský koutek, příjemnou restauraci, bezpečné prostředí pro děti. Penzion se nachází v klidné části města, ale i tak blízko centra. Přímo od penzionu vykročit po turistické značce za krásami Orlických hor.

Více na: www.penzionumatulu.cz

V ceně je zahrnuto: 3 dny plné makrobiotická penze, ubytování ve 2 – 5 lůžkových pokojích, program pro děti po celou dobu pobytu, organizační náklady.

Detaily

Termín:
25.09.2015 - 28.09.2015
Místo:
Deštné v Orlických horách, penzion U Matulů

Fotogalerie