AKCE PROBĚHLÉ / Víkend pro nezadané

Víkend pro nezadané

Loni v květnu jsme s internetovou seznamkou Světlo srdce zorganizovali první víkendovku pro Nezadané. Konala se v Krkonoších, v Janských Lázních. Majitelka seznamky a odborná lektorka na této víkendovce – Květa Kolouchová prováděla účastníky celým pobytem s citem, přátelsky a sesvým osobitým šarmem. Účastníci se dozvěděli nové věci o sobě, o osobním rozvoji, o vztazích; poznali nové přátele. Zažili také mnoho veselých chvil při hrách jak na chatě, tak v přírodě a při výletech. Zde je několik referencí od účastníků (víkend pro Nezadané, květen 2014):
  • Velmi příjemný pobyt, vřele všem doporučuji, hlavně se nebát. Měl jsem trému, ale překonal jsem to a nelituji.
  • Děkuji z celého srdce organizátorkám této příjemné akce, která se mi moc líbila. Bylo to prima setkání s prima lidičkami a byl to balzám pro mou duši. Krásné ženy mě velmi potěšily, protože mi pozvedly vnímání a organizátorky prostě super! Disco bylo fajn, jen více žen asi po hodině odpadlo díky tůře. Setkání splnilo svůj účel, na který jsem se moc těšil, že si odpočinu, přijdu na jiné myšlenky a poznám prima lidičky.
  • Zajímavý zážitek, čas na sebe, příjemná atmosféra. Uvědomění sebe sama. Skvělé, doporučuji všem.
  • Na téhle akci jsem se setkal se samými milými lidmi, cítil jsem silné souznění celé skupiny.
  • Výborná organizace celé akce. Dobrovolný a zajímavý program. Skvělé a milé organizátorky nabité skvělou energií a nadšením. Výborné jídlo. Krásné prostředí.
  • Dost dobrá sebepoznávací akce!
  • Bezpečné prostředí
  • Skvěle organizovaná akce, spousta nových zážitků.

Letošní víkend pro Nezadané se uskuteční na opačném konci republiky – na Šumavě, v příjemném, rodinném penzionu ALFA v Železné Rudě. Program bude pestrý: magický meditační prostor penzionu Chrám ticha je jako stvořený pro besedy, hry a tvoření. Jarní příroda kolem láká k vycházkám a poznávání.

Již se na vás těší tým organizátorek ve složení Irena Dutková (organizace), Květa Kolouchová (lektorka odborných částí programu), Lenka Chrenščová(organizace programu) a Edita Vaňková (hlavní kuchařka).

Detaily

Termín:
08.05.2015 - 10.05.2015
Místo:
Železná Ruda

Fotogalerie