AKCE PROBĚHLÉ / Lyžovačka Pec

Lyžovačka Pec pod Sněžkou - TÝDEN V OBLACÍCH

 

Chcete si celý týden užívat krásný pohled na Sněžku, třeba přímo z vašeho pokoje? Budete ubytováni ve výšce 1095 m nad mořem a ke sjezdovkám se můžete přesouvat přímo od penzionu. Skiareál Černá hora – Pec nabízí 37 km sjezdovek na jediný skipas. Chcete, aby vaše děti odjely ze zimní dovolené s nadšením, že umí lyžovat? Co nezvládnete vy, přenecháte odborníkům. Jsme přímo v centru lyžařského areálu, v blízkosti penzionu je mírný svah, vlek (i lanový pro děti) a především široká nabídka lyžařských škol. Běžkaři se mohou napojit na udržovanou Krkonošskou magistrálu, která je vzdálena cca 150 m od penzionu.

Penzion Vraní bouda se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš. Je položen v horní části sjezdovky Zahrádky, ve výšce 1095 m nad mořem. Nabízí krásný pohled na panorama Studniční hora – Obří důl – Sněžka (1603 m n. m.) – Růžová hora. Je ideálním výchozím místem pro zimní horské aktivity. Zimní sezóna trvá zpravidla od prosince do dubna.

Příjezd a odjezd, doprava do města: sobotu 28. 1. ubytováváme v penzionu od 15 h, večeře je podávána od 18 h. Následující sobotu 4. 2. pobyt končí po snídani, účastníci obdrží  balíček na cestu. V zimě nelze dojet až k penzionu autem. Auto můžete nechat dole v Peci na privátním parkovišti penzionu Vraní bouda. Odtud pro vás zařídíme přesun rolbou nebo skútrem. Doprava od penzionu dolů do města je jednoduchá. Lze objednat sněžné taxi, které vás zaveze, jak budete potřebovat.

Program: Ranní harmonizační cvičení, večerní program pro děti (hodinu před večeří a hodinu po večeři (tvoření, hry, pohádky aj.) TIP: Samostatné děti od tří let věku nám můžete ponechat po celou dobu programu na starosti. Získáte tak dostatek volného času pro své záliby, odpočinek a jiné aktivity. I pro dospělé nicméně chystáme programovou nabídku – každý večer se uskuteční besedy, povídání, sdílení a třeba i tvoření. Přelom ledna a února je stále ještě časem rozmýšlení, příprav – co s nadcházejícím rokem, jaké záměry a cíle si dáme. Připravujeme pro vás několik besed a jiných aktivit, které vás mohou inspirovat – a to s nadhledem, který bude jistě umocněn i pobytem ve zdejších nadmořských výškách.

DÁREK K POBYTU - MAPA PŘÁNÍ

Jistě jste si za celý život přáli spoustu věcí. Některé se splnily, ale většina jich zůstala viset někde ve smutném obláčku NESPLNĚNÝCH PŘÁNÍ. Co kdybychom společně přišli na to, PROČ se nepodařilo uskutečnit, o co jste žádali? Náš skoro ještě novoroční pobyt TÝDEN V OBLACÍCH přímo vybízí stáhnout si z tohoto obláčku vaše přání do vaší reality. Je to pro vás ta nejlepší chvíle realizace – rozběhl se nový rok, jste právě v oblacích a my vám poradíme, jak to vše zrealizovat. Pomůžeme vám najít programy, kterými brzdíte mít to, po čem toužíte. Pojďte si vyzkoušet právě teď  - JAK TO MÁTE S VAŠÍM NESPLNĚNÝM PŘÁNÍM. Zavřete si oči, vybavte si v mysli, co chcete a v klidu si zodpovězte otázky – opravdu jsem rozhodnutá(ý) to mít, dokážu si mé přání představit splněné v realitě, zasloužím si ho mít,….? Chcete vědět více, chcete odhalit své omezující programy, chcete odkrýt tajemství přání? Chcete si vytvořit svou MAPU PŘÁNÍ, mít doma svůj VISION BOARD, který vás bude celý rok inspirovat a vést ke splnění vašeho snu? Tak již na nic nečekejte a pojeďte s námi na výjimečný pobyt vysoko v horách. Navíc - máme pro vás připravenou specielní MEDITACI! Zavedeme  vás do krajiny vašeho osobního prostoru, kde přijdete na to, jaký je vlastně váš život a co na něm chcete změnit. Zároveň ve vás ZMĚNY NASTARTUJEME a pomůžeme vám PŘEVZÍT VLÁDU NAD SVÝM ŽIVOTEM. Stanete se králem, či královnou svého života. Průvodcem vytvoření vaší MAPY PŘÁNÍ je členka našeho týmu Gabča. Těšíme se na vás a společně strávené chvíle.

Lyžařské možnosti:  Penzion je položen v horní části sjezdovky Zahrádky, mezi lyžařskými vleky Klondike a Zahrádky III. Sjezdovka Zahrádky patří svým profilem k těm nejlepším a zároveň nejuniverzálnějším, které pecký SkiResort nabízí. SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí 37 km sjezdovek na jediný skipas, využít lze rovněž večerního lyžování. Umělý sníh případně zaručuje kvalitní lyžařské podmínky po celou zimu, nicméně na přelomu ledna a února se v této nadmořské výšce předpokládá dostatek sněhu přírodního. Poloha je ideální pro začátečníky – v blízkosti je mírný svah a vlek (i lanový pro děti) – stejně jako pro zkušené lyžaře a běžkaře. Bližší informace: www.skiresort.cz.

 

Vyznavači bílé stopy mohou využít mnoho kilometrů běžeckých tratí (Krkonošská magistrála cca 150 m od penzionu), které jsou pravidelně udržovány. V Peci pod Sněžkou najdete širokou nabídku lyžařských škol a půjčoven lyžařského vybavení.

 

Pokud přeci jen budete chtít zavítat dolů do civilizace a městského ruchu, Pec pod Sněžkou a její okolí nabízí různé zajímavosti: V centru města je sportovně zábavný RELAX PARK, kde najdete první horskou bobovou dráhou v Čechách,  MONKEY PARK, trampolíny, nafukovací hrady, skluzavky atd. Dále je možné navštívit bowling, fitness, saunu, vnitřní krytý bazén, squash, ricochet, paintball, tenisové a nohejbalové hřiště. Lze objednat vyhlídkové jízdy rolbou nebo sněžným skútrem, jízdu na saních tažených koňským spřežením či tažnými psy aj.

Ubytování:  V rodinném, nekuřáckém penzionu jsou k dispozici dvou - až šestilůžkové pokoje, některé s možností přistýlky. Lze také zapůjčit dětskou postýlku. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, umyvadlo, WC), dále několika 230V zásuvkami pouze pro holicí strojky a notebooky. Z bezpečnostně-požárních důvodů je zakázáno používání vlastních varných konvic a podobných zařízení. Součástí penzionu je i restaurace a dobře zásobený bar, kde najdete mimo jiné velký výběr kvalitních moravských vín z Čejkovic, pivo z Plzně a jiné.

     

Stravování: V pravidelných časech podáváme snídani, oběd, dezert a večeři. Strava je sestavena tak, aby harmonizačně působila na náš organizmus. Vycházíme ze zásad makrobiotiky. Po celý den budou k dispozici také různé čaje, voda, šťáva pro děti, obilná káva. Pokud máte nějaká dietní omezení nebo specifická přání, napište nám předem. Rádi pro vás speciální stravu připravíme. Stejně tak s radostí připravíme příkrmy či obilné mlíčko pro nejmenší účastníky pobytu.

Pro koho je pobyt určen: Vítáni jsou účastníci všech věkových kategorií – jak milovníci dobrodružství a jedinečných zážitků, které jim poloha Vraní boudy jistě poskytne, tak všichni, kdo mají rádi zábavu a zimní sporty, případně hledají odpočinek v tichu zimní horské přírody.

 

Přijďte pobýt, těšíme se na vás!

Detaily

Termín:
28.01.2017 - 04.02.2017
Místo:
Pec pod Sněžkou, penzion Vraní bouda