AKCE PROBĚHLÉ / Letní turistická a cyklo dovolená

Letní turistická a cyklo dovolená

CHCETE POZNAT KRAJINU VYSOČINY I S JEJÍMI PŘÍBĚHY? Láká Vás aktivní dovolená v přírodě spojená s koupáním, turistikou a třeba i výlety na kole?

Nabízíme Vám jedinečnou možnost setkání s místními umělci (sochař, malíři), řemeslníky i dalšími obyvateli. Sami si také můžete vyzkoušet vytvořit vlastní umělecká díla, prožít okolní přírodu všemi smysly, prostě strávit aktivně a pestře kus prázdnin s vaší rodinou. To vše je obohacené zdraví prospěšnou rostlinnou stravou a velmi příjemným zázemím hotelu.

Termín: 6. – 13. srpen 2016

Místo: Tři Studně, hotel Horník (Vysočina)

Program: v nabídce pro vás máme dva programy paralelní. Předškolní děti budou prožívat příběhy Karafiátových Broučků. Zažijí různá dobrodružství, především v přírodě – hrou, zpěvem, tvořením, pohybem. Školní děti a dospělí se budou hravou formou seznamovat s umělci a řemesly tohoto kraje. Poznají z blízka pestrost přírody Vysočiny, která pro svůj půvab vždy lákala a stále láká mnoho umělců k tvoření právě zde. Některé z nich poznáme prostřednictvím jejich výtvorů a s několika se setkáme i osobně. Účastníci tohoto pobytu si také sami vyzkouší tvořit a budou z blízka poznávat působivá přírodní zákoutí – a to všemi smysly.

Časové rozložení programu: pobyt začíná v sobotu 6. srpna večeří v 18 h (ubytování možné od 15 h) a končí v neděli 13. srpna snídaní. Každý den bude v nabídce půldenní programový blok (většinou dopoledne, někdy odpoledne - podle dohody s účastníky). Každý večer bude připravena pro malé děti pohádka, pro velké děti dokončení denního programu, sdílení, táborák, besedy a jiné. Velkými dětmi myslíme i dospělé, kteří si chtějí také hrát. ÚČAST NA PROGRAMU NENÍ v žádném případě POVINNÁ.

O animátorech: předškolní program i program pro školní děti a dospělé vedou vždy dva animátoři. Všichni čtyři mají bohaté zkušenosti s prací s dětmi nejen na táborech, ale i z další mimoškolní činnosti s dětmi a i dospělými.

Ubytování: hotel Horník nabízí komfortní ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích. Komu by nestačila okolní příroda, může využít další služby hotelu: minigolf, saunu, posilovnu. Po 100 m od hotelu dojdete k rybníku Sykovec, kde se můžete ovlažovat za teplých letních dní. Pokud bude hodně horko, okolní les vám poskytne dostatečný stín. Více na: www.hotelhornik.cz

Jak se dostanete k hotelu Horník: dojezd autem do Třech Studní je jednoduchý. Hotel Horník se nachází za obcí v lese. Podrobnou mapičku s dojezdem až k hotelu pošleme účastníkům 14 dní před začátkem akce. Do Třech Studní jede i autobus. Od autobusu je možné na žádost dopravit účastníky k hotelu autem.

Pro koho je pobyt určen: pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, pro páry, kteří si chtějí v klidu pochodit a zajezdit přírodou, pro turistické nadšence. Také singls jsou vítáni, mohou se s námi krásně zapojit do programu i mít dost času pro sebe a své zájmy.

Proč se tohoto pobytu zúčastnit: poznám nový, zajímavý, krásně zelený kout Česka s pestrou možností výletů do přírody i do civilizace, dozvím se také o životě místních umělců i obyčejných lidí, zažiji těsné spojení s přírodou všemi smysly, vytvořím sám různá díla a leccos si vyzkouším, procvičím svou fyzičku, s úsměvem si mohu užívat aktivní dovolené s mými blízkými, poznám nové lidi s podobnou životní filozofií, mohu sdílet moje životní témata, o mé děti je po část dne postaráno a mohu se věnovat čistě sobě, celkový dojem z odpočinkové dovolené podtrhne i harmonizující rostlinná strava a příjemné, přátelské prostředí.

Strava: vyvážená a zdraví prospívající rostlinná strava, suroviny z větší části v bio kvalitě; stravu je možné na přání upravit (např. na bezlepkovou), jídla je vždy dost; nápoje k dispozici po celý den

Detaily

Termín:
06.08.2016 - 13.08.2016
Místo:
Tři Studně, hotel Horník

Fotogalerie