AKCE PŘIPRAVOVANÉ / Letní turistická a cyklo dovolená

Letní turistická a cyklo dovolená

Chcete se dozvědět více o preventivní i léčebné stravě? Zajímají vás energie potravinjaký mají vliv na náš organizmus i psychiku? Chtěli byste poznat základy celostní diagnostiky, případně jednoduché léčebné procedury? Přidejte se k nám – nejen že získáte spoustu zajímavých poznatků, ale zároveň strávíte týden v malebné přírodě Vysočiny. Příjemný hotel Horník se nachází v lese, nedaleko rybníka Sykovec. V době kurzu se o vaše děti rádi postaráme. Vaši pohodu podpoří i harmonizující rostlinná strava.

Kurz vedou zkušení odborníci - MUDr. Vladimíra Strnadelová a Jan Zerzán z Institutu celostní medicíny Praha.

 

Termín: 30. 6. – 7. 7. 2019

Místo: Tři Studně, hotel Horník

Program:

DENNĚ DVA PROGRAMOVÉ BLOKY PRO DĚTI * RANNÍ HARMONIZAČNÍ CVIČENÍ * VEČERNÍ POSEZENÍ PRO DOSPĚLÉ

V nabídce máme dva paralelní programy – pro předškolní a pro školní děti. Program je veden v táborovém stylu. Děti zažijí různá dobrodružství, především v přírodě – hry, zpívání, pohádky a příběhy, tvoření, pohyb. Pro dospělé účastníky jsme připravili unikátní přednáškové bloky s předními českými odborníky v oboru celostní medicíny a zdravého stravování – Vlaďkou Strnadelovou a Honzou Zerzánem. Každé ráno je v nabídce harmonizační cvičení (orgánová sestava, DO-IN, qi-gong aj.), přes den si můžeme společně vyšlápnout do kopců a věříme, že se také povede zapálit několik večerních ohňů.

Časové rozložení programu:

pobyt začíná v sobotu 14. července večeří v 18 h (ubytování možné od 15 h) a končí v sobotu 21. července snídaní. Každý den bude v nabídce dopolední programový blok pro děti. Každý večer po večeři bude připravena pro malé děti pohádka, pro velké děti dokončení denního programu, sdílení, táborák, besedy a jiné. Velkými dětmi myslíme klidně i dospělé, kteří si také chtějí hrát. Ranní cvičení probíhá před snídaní. Přednáškové bloky s Vlaďkou a Honzou se budou konat po dva dny, a to v době dětského programu.

O animátorech:

Předškolní program i program pro školní děti a dospělé vedou vždy dva animátoři. Všichni mají bohaté zkušenosti s prací s dětmi nejen na táborech, ale i z další mimoškolní činnosti.

Ubytování: hotel Horník nabízí komfortní ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích. Část z nich je vybavena sociálním zařízením a část pokojů má společné. Hotel disponuje prostornou jídelnou, kde se budeme stravovat. Dále je v letním čase otevřena i dalším turistům hotelová restaurace s barem a letní zahrádkou. Komu by nestačila okolní příroda, může využít další služby hotelu: minigolf, saunu, posilovnu. Okolo hotelu najdete nejednu atrakci pro děti: trampolínu, skluzavky a prolézačky, apod. Po 100 m od hotelu dojdete k rybníku Sykovec, kde se můžete ovlažovat za teplých letních dní. Pokud bude hodně horko, okolní les vám poskytne dostatečný stín. Více o Hotelu Horník zde.

Jak se dostanete k hotelu Horník: dojezd autem do Třech Studní je jednoduchý. Hotel Horník se nachází za obcí v lese. Podrobnou mapičku s dojezdem až k hotelu pošleme účastníkům 14 dní před začátkem akce. Do Třech Studní jede i autobus. Od autobusu k hotelu je možné pro účastníky zajistit transfer.

Strava:

S láskou pro vás připravujeme harmonicky působící přírodní stravu sestavenou podle makrobiotických zásad. Využíváme také bio suroviny. Jsou podávána čtyři jídla denně: snídaně, oběd, dezert a večeře. Pokud máte nějaká dietní omezení, nebo specifická přání, sdělte nám je předem. Pokusíme se vám maximálně vyhovět. Rádi připravíme také příkrmy pro nejmenší účastníky pobytu, nebo stravu v bezlepkové podobě aj. Po celý den vám jsou k dispozici různé nápoje (čaje, voda, šťávy pro děti, obilná káva).

Pro koho je pobyt určen:

Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, pro páry, kteří si chtějí v klidu pochodit a zajezdit přírodou, pro turistické nadšence. Také singls jsou vítáni! Mohou se s námi krásně zapojit do programu, i mít dost času pro sebe a své zájmy.

Proč se tohoto pobytu zúčastnit:

Poznáte nový, zajímavý, krásně zelený kout Česka s pestrou možností výletů do přírody i do civilizace, dozvíte se také o životě místních umělců i obyčejných lidí, zažijete těsné spojení s přírodou všemi smysly, můžete procvičit svou fyzičku, s úsměvem si můžete užívat aktivní dovolené s vašimi blízkými, poznáte nové lidi s podobnou životní filozofií, můžete sdílet vaše životní témata, o vaše děti je po část dne postaráno a můžete se věnovat čistě sobě. Celkový dojem z odpočinkové dovolené podtrhne i harmonizující rostlinná strava a příjemné, přátelské prostředí.

Cena:

5 900 Kč dospělý účastník a 4 500 Kč dítě do 16 let v turistické části hotelu (se společným sociálním zařízením); 6 900 Kč dospělý účastník a 5 400 Kč dítě do 16 let v hotelové části (každý pokoj má své vlastní sociální zařízení); děti do 3 let bez nároku na lůžko platí pouze za stravu 200 Kč/ den, děti do 1 roku ZDARMA

V ceně je zahrnuto: 7 nocí ubytování, 7x plná penze včetně nápojů, organizace programu, přednášky o zdravém stravování

V ceně není zahrnuto: hotelové služby navíc, Cestovní pojištění – doporučujeme sjednat v CK

 

Přijďte pobýt, těšíme se na vás :-).

Detaily

Termín:
14.07. - 21.07. 2018
Místo:
Tři Studně, hotel Horník
Cena: 5 900 Kč dospělý účastník a 4 500 Kč dítě do 16 let v turistické části hotelu (se společným sociálním zařízením); 6 900 Kč dospělý účastník a 5 400 Kč dítě do 16 let v hotelové části (každý pokoj má své vlastní sociální zařízení); děti do 3 let bez nároku na lůžko platí pouze za stravu 200 Kč/ den, děti do 1 roku ZDARMA

Fotogalerie

Máme pro vás dárek

Líbilo se vám na naší akci? Doporučte nás svému kamarádovi. Když se přihlásí a pojede s námi, máte u nás dárek. Více info zde.