AKCE PŘIPRAVOVANÉ / Letní turistická a cyklo dovolená

Letní turistická a cyklo dovolená

OBJEDNAT AKCI

Chcete zažít dovolenou v idylickém a malebném kraji Vysočiny? Chcete poznat kraj hlubokých lesů i luk, krásných údolí, kopců a rybníků? Jste milovníci cyklo i pěší turistiky? Dáváte přednost strávit kus prázdnin aktivně a pestře, spolu s vaší rodinou? Připravili jsme pro vás na každý den několik hodin programu pro děti i pro dospělé, můžete se vykoupat v přilehlém rybníku Sykovec, nebo si vypůjčit šlapadla… K harmonické atmosféře jistě přispěje i velmi příjemné prostředí hotelu a zdraví prospěšná přírodní strava.

Termín: 5. – 12. 8. 2017

Místo: Tři Studně, hotel Horník

Program: v nabídce pro vás máme dva paralelní programy – pro předškolní a pro školní děti. Program je veden téměř v táborovém stylu. Děti zažijí různá dobrodružství, především v přírodě – hrou, zpěvem, tvořením, pohybem.

Časové rozložení programu: pobyt začíná v sobotu 5. srpna večeří v 18 h (ubytování možné od 15 h) a končí v neděli 12. srpna snídaní. Každý den bude v nabídce dopolední programový blok. Každý večer bude připravena pro malé děti pohádka, pro velké děti dokončení denního programu, sdílení, táborák, besedy a jiné. Velkými dětmi myslíme i dospělé, kteří si také chtějí hrát.

O animátorech: předškolní program i program pro školní děti a dospělé vedou vždy dva animátoři. Všichni mají bohaté zkušenosti s prací s dětmi nejen na táborech, ale i z další mimoškolní činnosti.

Ubytování: hotel Horník nabízí komfortní ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích. Část z nich je vybavena sociálním zařízením a část pokojů má společné. Hotel disponuje prostornou jídelnou, kde se budeme stravovat. Dále je v letním čase otevřena i dalším turistům hotelová restaurace s barem a letní zahrádkou. Komu by nestačila okolní příroda, může využít další služby hotelu: minigolf, saunu, posilovnu. Okolo hotelu najdete nejednu atrakci pro děti: trampolínu, skluzavky a prolézačky, apod. Po 100 m od hotelu dojdete k rybníku Sykovec, kde se můžete ovlažovat za teplých letních dní. Pokud bude hodně horko, okolní les vám poskytne dostatečný stín. Více o Hotelu Horník zde.

Jak se dostanete k hotelu Horník: dojezd autem do Třech Studní je jednoduchý. Hotel Horník se nachází za obcí v lese. Podrobnou mapičku s dojezdem až k hotelu pošleme účastníkům 14 dní před začátkem akce. Do Třech Studní jede i autobus. Od autobusu k hotelu je možné pro účastníky zajistit transfer.

Strava: S láskou pro vás připravujeme harmonicky působící přírodní stravu sestavenou podle makrobiotických zásad, využíváme bio suroviny. Jsou podávána čtyři jídla denně: snídaně, oběd, dezert a večeře. Pokud máte nějaká dietní omezení, nebo specifická přání, sdělte nám je předem. Pokusíme se vám maximálně vyhovět. Rádi připravíme také příkrmy pro nejmenší účastníky pobytu, nebo stravu v bezlepkové podobě aj. Po celý den vám jsou k dispozici různé nápoje (čaje, voda, šťávy pro děti, obilná káva).

Pro koho je pobyt určen: pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, pro páry, kteří si chtějí v klidu pochodit a zajezdit přírodou, pro turistické nadšence. Také singls jsou vítáni, mohou se s námi krásně zapojit do programu, i mít dost času pro sebe a své zájmy.

Proč se tohoto pobytu zúčastnit: poznám nový, zajímavý, krásně zelený kout Česka s pestrou možností výletů do přírody i do civilizace, dozvím se také o životě místních umělců i obyčejných lidí, zažiji těsné spojení s přírodou všemi smysly, vytvořím sám různá díla a leccos si vyzkouším, procvičím svou fyzičku, s úsměvem si mohu užívat aktivní dovolené s mými blízkými, poznám nové lidi s podobnou životní filozofií, mohu sdílet moje životní témata, o mé děti je po část dne postaráno a mohu se věnovat čistě sobě. Celkový dojem z odpočinkové dovolené podtrhne i harmonizující rostlinná strava a příjemné, přátelské prostředí.

Cena: 5 200 Kč dospělý účastník a 4 200 Kč dítě do 16 let v turistické části hotelu (se společným sociálním zařízením); 5 900 Kč dospělý účastník a 4 900 Kč dítě do 16 let v hotelové části (každý pokoj má své vlastní sociální zařízení); děti do 3 let bez nároku na lůžko platí pouze za stravu 150 Kč/ den, děti do 1 roku ZDARMA

V ceně je zahrnuto: 7 nocí ubytování, 7x plná penze včetně nápojů, organizace programu

V ceně není zahrnuto: pobytová taxa, hotelové služby navíc, Cestovní pojištění – doporučujeme sjednat v CK

Přijďte pobýt, těšíme se na vás :-).

OBJEDNAT AKCI

Detaily

Termín:
05.08.2017 - 12.08.2017
Místo:
Tři Studně, hotel Horník
Cena: 5 200 Kč dospělý účastník a 4 200 Kč dítě do 16 let v turistické části hotelu (se společným sociálním zařízením); 5 900 Kč dospělý účastník a 4 900 Kč dítě do 16 let v hotelové části (každý pokoj má své vlastní sociální zařízení)

Fotogalerie

Máme pro vás dárek

Líbilo se vám na naší akci? Doporučte nás svému kamarádovi. Když se přihlásí a pojede s námi, máte u nás dárek. Více info zde.