AKCE PROBĚHLÉ / Chorvatsko – pobytová dovolená

Chorvatsko – pobytová dovolená

Hledáte dovolenou na KRÁSNÉM MÍSTĚ CHORVATSKA u moře? Chcete si OPRAVDU ODPOČINOUT a mít postaráno o program dětí? Rádi byste se i u moře STRAVOVALI ZDRAVĚ a bez kompromisů? Chcete mít pláže blízko domu, klidné místo ubytování, a přitom nedaleko do rušné civilizace? Pak jste zde právně. Čtěte dále.

Příjemné pobytové místo na ostrově Čiovo, pohled na otevřené moře, sluneční terasy i oblázkové pláže, nedaleko historického města Trogir, nedaleko letiště Split. Program pro děti i pro dospělé. Ranní rozcvičky na břehu moře. Zdraví prospívající rostlinná strava a čerstvé ryby. Možnost sdílení s podobně naladěnými lidmi dodá vaší dovolené dokonalý rozměr.

Termíny:

1. turnus: 18. – 25. 6. 2016  

2. turnus: 25. 6. – 2. 7. 2016

3. turnus: 2. – 9. 7. 2016

Ubytování možné v sobotu (18.6. / 25.6. / 2.7. ) od 12 h. Uvolnění pokojů v sobotu (25.6. / 2.7. / 9.7.) do 10 h.

                                                             

Místo:

Čiovo, Okrug Gornji - Bušinci

Ostrov Čiovo je napevno spojen mostem s městem Trogir. Ze střediska Bušinci (jižní část ostrova) je výhled na ostrovy Šolta, Drveniky a Brač. Velice klidná část ostrova, silnice vede pouze k domům, takže zde neprojíždí mnoho aut. Podél pobřeží vede příjemná promenáda. Jsou zde menší oblázkové pláže s postupným vstupem do vody (vhodné pro děti), sluneční terasy se vstupem do moře po schůdkách, nebo divoká zákoutí zaručující soukromí. Průzračné a čisté moře láká i k potápění. Ani v plné sezóně nejsou pláže přeplněné. Nedaleko apartmánů najdete obchody se smíšeným sortimentem zboží (supermarket, pošta, směnárna, lékárna, menší tržnice a další). Městské oblázkové pláže s restauracemi a bary i středisko vodních sportů – to vše vzdáleno cca 1 km. Z ostrova jezdí do města Trogir pravidelný lodní spoj až do nočních hodin.

Doprava:       

vlastní, před nástupem na pobyt vám bude zaslán podrobný popis cesty po ostrově až k apartmánům;  je také možné objednat linkový autobus Praha – Trogir; nástupní místa z celé ČR (svoz za příplatek), transfer Trogir - Čiovo (až k apartmánům)

Ubytování:   

nabízíme ve třech domech – dům Petar Todorovič, apartmani ZORKA a apartmani SIKIRICA. Všechny tři domy jsou blízko moře. V prostředním - apartmani ZORKA se podává strava. Domy jsou od sebe vzdáleny pár set metrů a jsou na jedné ulici.                                        

Dům Petar Todorovič

Poloha

Dům se nachází ve třetí řadě od moře, v klidné oblasti. Překrásný výhled na moře a protější ostrovy. Veliká terasa u apartmánu ve 2. patře. Všechny pokoje mají klimatizaci.

Ubytování

Patrový dům umístěný ve svahu má 3 samostatné apartmány.

přízemí  - Apartmán se 2 ložnicemi po 2 lůžkách + možnost 1 přistýlky; obývací místnost (TV) s částečně oddělenou kuchyní -  (přistýlka - gauč), sociální zařízení, zastřešená terasa se zástěnou - částečný výhled na moře
1. patro -  Apartmán se 3 ložnicemi (vždy manželská postel) - do dvou ložnic možnost přistýlky, kuchyň s jídelnou, sociální zařízení + další samostatné WC s umyvadlem, prostorná zastřešená terasa - vchod z kuchyně a z jedné ložnice, částečný výhled na moře
2. patro  - Apartmán se 2 ložnicemi (vždy manželská postel), kuchyň s jídelnou (TV), možnost přistýlky v kuchyni na gauči, koupelna a veliká venkovní terasa s venkovním sezením a úžasným výhledem na moře, na terase umyvadlo s tekoucí vodou.

Parkování
u domu je nehlídané privátní parkoviště pro 3-4 auta

Apartmani ZORKA

  

Poloha:

Na klidné ulici, cca 300 m od moře. Překrásný výhled na moře, velký, oplocený pozemek.

Ubytování:

V přízemí tohoto domu je velká kuchyň a jídelní zastřešená terasa. Zde se vydává strava pro účastníky ze všech tří domů. V prvním patře je 5 apartmánů vždy až pro 4 osoby. Kuchyňský kout, samostatná sociální zařízení. Na tomto patře se nachází další, velká terasa s pěkným výhledem na moře. I zde se stravují účastníci pobytů.

Parkování
u domu je možnost parkovat větší množství aut 

Apartmani SIKIRICA

          

Poloha:

V horní části klidné ulice, cca 400 m od moře. Krásné, moderní ubytování s možností parkování u domu.

Ubytování:

Všechny apartmány mají vybavenou kuchyň, obývací pokoj, koupelnu. K dispozici je TV, pračka.

Apartmán 1: přízemí, 4 lůžka, terasa; Apartmán 2: přízemí, max 5 lůžek (1 palanda), terasa; Apartmán 3: první patro, 4 lůžka, balkón; Apartmán 4: první patro, 3 lůžka, balkón; Apartmán 5: první patro, 4 lůžka, balkón.

Parkování
u domu je možnost parkovat, ohrazený pozemek

Stravování

Zdraví prospívající, vyvážená rostlinná strava doplněná o čerstvé ryby v podobě plné penze, tj. snídaně, oběd, svačina, večeře (v pravidelných časech a po dohodě s účastníky); nápoje k dispozici po celý den. Kvalitní suroviny, z velké části v bio kvalitě. Na vyžádání je možné připravit speciální stravu, stravu pro malinké děti.

Pro koho je pobyt určen?

V tomto pobytovém středisku Bušnici si na své přijdou jak rodiny s dětmi, tak sportovci, mladí lidé, páry bez dětí…

Jaké výhody a přednosti má tento pobyt v Chorvatsku?

  • Domy a apartmány se nacházejí blízko pláže – pouhých pár set metrů
  • Část ostrova Bušinci, kde se domy nacházejí, je velmi klidná, projíždí zde jen velmi málo aut
  • Rušná městská pláž s kavárnami, skákacími hrady a dalšími atrakcemi pouze 15 min pěšky
  • Stejně tak 15 min pěšky je přístaviště linkových lodí, které vás dovezou do historického města Trogir
  • Nádherné výhledy na moře ze všech domů
  • Osobní asistence k dispozici po celou dobu pobytu
  • Pro děti pořádáme dvakrát denně kreativní program, rodiče mohou odpočívat
  • Podáváme zdraví prospívající vyváženou rostlinnou stravu a 2 x týdně také čerstvé ryby
  • Máme navázány přátelské vztahy s ubytovateli, kteří se nám snaží vyjít pokud možno ve všem vstříc

 

Nabídka Cestovního pojištění – DOPORUČUJEME sjednat !

Balíček cestovního pojištění obsahuje: léčebné výlohy v zahraničí, asistenční služba 24 h/ 7 dnů, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti, pojištění zrušení objednaných služeb (=storna zájezdu). Cena 24 Kč/den dospělá osoba. Podrobnosti obsahu pojištění na doptání v CK.

Přihlašování

Rezervace je potvrzena podepsáním závazné Cestovní smlouvy a úhradou zálohy. Doplatek je k úhradě 1 měsíc před nástupem na pobyt. Pro přihlášení vyplňte webový formulář uvedený na této straně. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte cestovní kancelář Duhový koník s.r.o.: tel.: 602558972, mail: info@duhovykonik.cz.

Detaily

Termín:
18.06.2016 - 09.07.2016
Místo:
ostrov Čiovo, Okrug Gornji

Fotogalerie